پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

 
آشنایی با جنگ نرم
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۱۱:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۸/۳٠
 

جنگ روانی پیشینه ای بسیار طولانی دارد؛ چرا که انسان‌ها برای تحت تأثیر قرار دادن طرف مقابل به شیوه‌ها و ترفندهایی متوسل می‌شدند، اما اصطلاح جنگ روانی در جنگ جهانی دوم در آمریکا و اروپا رواج یافت.به این صورت که در ابتدا چهره ی ساده ای داشته مثلا شایعه پراکنی و دروغ پردازی اما با گذشت زمان و تحولات و پیچیدگی های روز افزون اجتماعی و فناوری این رویکرد نیز پیشرفت نموده و از پیچیدگی های بیشتری برخوردار شده است.


 
 
استفتائات
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٧:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۸/۱٧
 

بسمه تعالی

نظر به پرسش تعدادی از کارکنان دانشگاه در مورد استفاده از امکانات بیت المال در دانشگاه، بر آن شدیم تا پاسخ برخی از سوالات مربوط به حوزه کاری را از دکتر حمیدرضا قیصری، ریاست محترم دانشگاه،سوال نموده و پاسخ ایشان را به عموم کارکنان اطلاع‌رسانی نماییم.


 
 
عرض تسلیت به بسیجی گرامی جناب آقای محمدهادی سلیمانیان
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٦:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۸/۱۳
 

بسیجی محترم، جناب آقای محمد هادی سلیمانیان، درگذشت پدر بزرگوارتان جانباز گرانقدر کرمعلی سلیمانیان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده، برای آن مرحوم علو درجات و برای شما صبر و اجر از خداوند متعال مسئلت داریم.


 
 
روز 13 آبان، روزی به‌یاد ماندنی
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۱٢:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۸/۱۳
 

روز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده است.


 
 
کارت استخر شنا
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۱٢:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۸/۱۱
 

بسم الله الرحمن ارحیم

بدینوسیله به اطلاع خواهران محترم عضو پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری، می‌رساند کارت شنای این عزیزان آماده گردیده، که می‌توانند با مراجعه به امور بانوان آن را دریافت نمایند.

در ضمن ساعتهای طرف قرار داد هر یک از استخرهای شنا نیز جهت اطلاع عزیزان به شرح زیر اعلام می‌گردد: