پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

 
نفرات برگزیده مسابقه احکام پایگاه
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٥:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/۱۸
 

طی مسابقه‌ احکامی که روز شنبه 4 اردیبهشت‌ماه بین اعضای پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری برگزار گردید، 7 نفر برگزیده به شرح زیر معرفی شدند:

نفر اول: خانم گنجی 37                           نفر پنجم: آقای هادی‌پور 31/1

نفر دوم: آقای تهمتنی 33/6                     نفر ششم: آقای مروجی 27/3

نفر سوم: خانم فرجاد 33/5                     نفر هفتم: آقای جوکار 25/2

نفر چهارم: خانم فرج‌اله‌پور 31/5


 
 
صندوق قرض‌الحسنه پایگاه
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٧:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٥
 

باسمه‌تعالی

به‌اطلاع کلیه بسیجیان پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری، می‌رساند اعضای شورای این پایگاه در آخرین جلسه خود تصمیمات جدیدی در خصوص نحوه‌ی پرداخت وام صندوق قرض‌الحسنه شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا، در سال 95 (سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) اتخاذ کردند. از اینرو توسط مسئول امور مالی پایگاه، لیست کلیه بدهی‌ها و اسامی افرادی که از صندوق قر‌ض‌الحسنه پایگاه وام دریافت کرده‌اند و همچنین موجودی فعلی صندوق مشخص گردید، که بدین‌وسیله از کلیه عزیزانی که از صندوق پایگاه وام دریافت نموده‌اند، خواهشمندیم هرچه سریعتر نسبت به تسویه کامل حساب خود با صندوق اقدام کنند، تا دیگر عزیزان نیز بتوانند از امتیاز وام این صندوق استفاده نمایند.

با تشکر- امور مالی پایگاه


 
 
مراسم بزرگداشت حضرت علی(ع)
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۱٢:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢
 

در تاریخ 1 اردیبهشت‌ماه 1395، مراسم جشنی به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) با حضور اعضای پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری برگزار گردید. در این مراسم پس از اقامه نماز ظهر و عصر، مداح اهل بیت برادر درستکار به مولودی‌خوانی و مدیحه سرایی در وصف مقام شامخ امام علی (ع) پرداختند. پذیرایی و اهدای جایزه به 5 نفر از اعضا که در مسابقه به همین مناسبت شرکت نمودند، از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.