پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

 
مَّن ذَا الَّذِى یُقْرِض اللَّهَ قَرْضاً حَسناً فَیُضعِفَهُ لَهُ أَضعَافاًکثِیره
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٦:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/٢٩
 

پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری با یاری خداوند متعال و همکاری اعضاء محترم اقدام به برپایی صندوق قرض الحسنه به نام شهید دکتر شهریاری نموده است و تا کنون به تعداد زیادی از اعضا مساعده‌های کوتاه مدت با مبلغ حداکثر 5 میلیون ریال پرداخت نموده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر،


 
 
برگزاری مسابقه کتابخوانی
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٦:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/٢٩
 

پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری، مسابقه کتاب‌خوانی با موضوع "دولت کریمه" را برگزار می‌کند. اعضای پایگاه می‎‌توانند جهت تهیه کتاب به سرکار خانم دولتخواه مراجعه نمایند. زمان مسابقه متعاقبا اعلام می‌گردد.

 


 
 
مجید سوزوکی عصر ما
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٧:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/٢٥
 

گروه جهاد و مقاومت مشرق - آن زمان که مسعود ده‌نمکی بر روی پرده نقره‌ای سینما مجید سوزوکی را به نمایش گذاشت، شاید باورمان نمی‌شد امروز هم در حقیقت مجیدی وجود داشته باشد که با غیرت و بامرام باشد. اهل دل و دست و دلباز، لوتی و بامرام که عاقبتش شبیه مجید سوزوکی به شهادت ختم شود. همه با مجید سوزوکی خندیدیم، ناراحت شدیم و بعد در پایان قصه گریه کردیم. و شجاعت مجید را احسنت گفتیم و برایش دست زدیم. و حالا امروز بعد از چند سال داداش مجیدی هست نه شبیه و یا کپی مجید سوزوکی قصه اخراجی‌ها اما شباهت‌هایی داشت که


 
 
ختم قرآن کریم در ماه مبارک رمضان
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۸:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/٢۳
 

به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری با همکاری واحد فرهنگی دانشگاه، اقدام به برگزاری برنامه ختم قرآن کریم نمود. در این طرح کارکنان دانشگاه با مراجعه به واحد فرهنگی حزب یا حزب‌هایی را جهت تلاوت در این ماه پربرکت انتخاب می‌نمایند، تا برکات این ختم دسته‌جمعی بهره‌مند گردند.


 
 
روش‌های تقویت فکر و پیشگیری از عطش در روزه‌داری
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۸:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/٢۳
 

یک متخصص طب سنتی روش‌های تقویت فکر و پیشگیری از عطش در روزه‌داری را تشریح کرد:

به‌ گفته وی برای کسانی که فعالیت ذهنی دارند، می‌توان نوع غذا به‌ویژه نوشیدنی‌ها را تغییر داد. در طب سنتی گفته می‌شود مصرف گردو با انجیر جوهر مغز را تقویت می‌کند. روزه‌داران بعد از افطار و حتی موقع افطار و سحری می‌توانند به‌ میزان اندک دو گردوی کامل و 6 انجیر را  با هم کوبیده و میل کنند. این مخلوط، هم طعم خوبی دارد و هم مغز را تقویت می‌کند.


 
 
پهن شد سفره‌ی احسان
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٩:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/۱۸
 

الهی! روزه داران حقیقی با تمام جوارح روزه می دارند. روزه ام را چون آنان قرار ده و نصیبم را از شب زنده داری، خستگی و تعب مدار و مرا شب زنده دار حقیقی بدار.
پروردگارا! غافلان در خوابند و هشیاران بیدار. یاریم نما تا به نیکی‌ها اهتمام ورزم و روزگار و شرایط اجتماعی خویش را بشناسم تا به نیروی آگاهی، از غافلان مباشم، آن گونه که روزه داری، فراموشی از یاد تو را می زداید.

 


 
 
لاکی را بشناسید
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٧:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/۱٧
 

باج افزار Locky برای اولین بار در دیماه سال گذشته در سطح اینترنت گسترش یافته است ولی گزارش‌های جدید حاکی از آن است که این باج افزار به سرعت در حال گسترش و آلوده کردن کاربران است.


 
 
نقش بندی نام زیبای امام حسین (ع) بر روی تپه دانشگاه
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٧:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/۱٦
 

اجرای طرح نقش بندی نام زیبای امام حسین (ع) بر روی تپه دانشگاه که از تاریخ 31 اردیبهشت آغاز شده بود، در روز شنبه  مصادف با سالروز قیام 15 خرداد به پایان رسید. این طرح  با همت واحد عملیات پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه انجام پذیرفت.
لازم به‌ذکراست این پایگاه در نظر دارد تپه ورودی دانشگاه را به نقش زیبای یا مهدی(عج) بعد از ماه مبارک رمضان منقش نماید.

 


 
 
روح بلند پیشوای مسلمانان جهان به ملکوت اعلی پیوست
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٦:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/۱۱
 

من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‌خورم و از خدا می‌خواهم تا با بسیحیانم محشور گرداند.


 
 
زهی جمال رخش کرده پرتو افشانی به ماه چارده و آفتاب رخشانی
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۸:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/۱