پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

 
بانوی آب و آیینه
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۱٠:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۳
 

از عرش خدا باران سپیده می بارید؛ هلهله فرشتگان شادی آسمانیان را هویدا می کرد؛ ماه با لبخند، بذر نقره می پاشید و ستارگان در بزمِ شادیِ عرشیان، آسمان شهر را با حضورشان چراغانی می کردند. ملائک، شادباش های خداوندی را در سریرهای نور به سرزمین مدینه می فرستادند. شهر غرق در شور، شکفتن گلی از گلستان اهل بیت پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم را انتظار می کشید و خانه امام موسی بن جعفر علیه السلام خود را آماده ضیافت تولّدی بزرگ می دید. به ناگاه، فضا از عطر حضور پر شد؛ انتظار به پایان رسید؛ خنده ها شکفت و نوزادی زیبا به ناز دیده باز گشود. پدر که لبخند را هدیه حضور کودک خود کرده بود، نام او را به یادِ مادر خویش فاطمه نهاد.


 
 
ساماندهی نمازخانه دانشگاه
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٧:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۳
 

باسمه تعالی

پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری، به منظور سامان دادن به نمازخانه دانشگاه فسا، پرده جداکننده بین خواهران و برادران را با پارتیشنهای مناسب و مزین به نقوش اسلیمی و آیات قرآن جایگزین نمود، همچنین فرش‌های به کارگرفته شده در نمازخانه را متناسب با فضای آن، با برش‌هایی اندازه‌دهی نمود، به ‌نحوی که ظاهری زیبا و ساده را ایجاد نماید. 
 
برگزاری جلسات حلقه صالحین
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٧:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۳
 

به منظور حراست از دستاوردهای نظام مقدس اسلامی و مقابله با جنگ نرم سازمان بسیج مستضعفین، طرح بزرگ صالحین در پایگاه‌های مقاومت بسیج به مرحله اجرا درآورده است. در این طرح با تغییر رویکرد تجهیزات محوری به انسان محوری، سعی شده است، کادر سازی مدیریتی لازم برای اداره آینده کشور از میان جوانان و نوجوانان مسجدی صورت پذیرد. همچنین در این طرح حلقه های تربیتی با محوریت مربیان توانمند و خبره تشکیل می شود و انتقال معارف دینی و بصیرت دهی به افراد جزء ارکان اصلی و اساسی به شمار می آید.

 


 
 
مسابقات والیبال جام یادبود مرحوم سید امین اشرف
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٦:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۳
 

  باسمه تعالی

جام یادبود مرحوم سید امین اشرف

واحد تربیت بدنی پایگاه مقاومت شهید شهریاری، برای پاسداشت سرباز مرحوم سید امین اشرف، مسابقات والیبال به شرح زیر برگزار کرد:

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
ابزارهای جنگ نرم
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٦:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۱
 

عزیزان من! ما از حصر اقتصادى نمى‏ترسیم، ما از دخالت نظامى نمى‏ترسیم، آن چیزی که ما را مى‏ترساند وابستگى فرهنگى است، ما از دانشگاه استعمارى مى‏ترسیم. امام خمینی(ره)

تمامی ابزارهای حامل قدرت نرم را باید به عنوان ابزارهای جنگ نرم مورد توجه و شناسایی قرار داد. این ابزارها انتقال دهنده پیام ها با اهداف خاص هستند. در عصر ارتباطات با تنوع ابزاری برای انتقال پیام از یک نقطه به نقطه دیگر هستیم. رسانه ها شامل رادیو، تلویزیون و مطبوعات، عرصه های هنر شامل سینما، تئاتر، نقاشی، گرافیک و موسیقی، انواع سازمان های مردم نهاد و شبکه های انسانی در زمره ابزار جنگ نرم به شمار می آیند.


 
 
خاطرات بزرگان درباره مقام معظّم رهبری
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٦:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۱
 

در زمان ریاست جمهوری، حضرت آیت الله خامنه ای یک چک پنجاه هزار تومانی برای نخست وزیر وقت - مهندس میرحسین موسوی - ارسال می نمایند و می فرمایند: حداکثر پولی که ممکن است از بیت المال در هزینه های شخصی بنده جابجا شده باشد، کمتر از این است، ولی شما این مبلغ را به حساب خزانه دولت واریز کنید تا من مدیون بیت المال نباشم.
مهندس حمید میرزاده (تهران)

شورای همفکری


 
 
برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٩:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٠
 

باسمه تعالی

مسابقه کتاب‌خوانی دولت کریمه در تاریخ 95/5/5 راس ساعت 8:30  صبح، پس از برگزاری زیارت عاشورا در دانشگاه فسا برگزار گردید. در این مسابقه درصد بالایی از اعضای محترم بسیج با هم به رقابت پرداختند که به ترتیب به نفرات اول تا سوم 70، 60 و 50 هزار تومان اهدا شد.

اسامی برگزیدگان به شرح زیر می‌باشد:
نفر اول : جناب آقای مروجــی
نفر دوم: سرکار خانم نوری حسینــی
نفر سوم مشترک:
آقایان سید رضا اشــرف، مجتبی هادی‌پــور، محمد هادی سلیمانیــان


 
 
دیدار با فرماندهی مقاومت ناحیه فسا
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٧:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٥
 

باسمه تعالی

در پی تغییر و تحول در پست فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه فسا، رییس محترم دانشگاه -جناب آقای دکتر قیصری- در روز دوشنبه 4 مردادماه 95 به همراه فرماندهی پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری -جناب آقای درستکار- و مسئول امور بانوان آن پایگاه - سرکار خانم دولتخواه- جهت تبریک به جناب سرهنگ شیبانی (فرمانده جدید سپاه) و تقدیر و تشکر از فرمانده سابق ناحیه مقاومت، جناب سرهنگ رحمانی، در اتاق فرمانده سپاه دیداری صمیمانه برگزار کردند. در این دیدار دوستانه هدایا و لوح تقدیر به فرمانده سابق و فرمانده جدید ناحیه به رسم یادبود داده شد.