پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

 
جشن ذبح عظیم در سالگرد شهدای منا
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٧:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٦/٢٢
 

سال گذشته، مواجه شدن خانواده‌ها با خبر درگذشت عزیزانشان و بازگشت جنازه‌های آنان بسیار سخت و دشوار بود اما در مقابل این مصیبت، توجه به این واقعیت که آن عزیزان همچون شهدا در سایه‌ی مغفرت، رحمت و نعمت الهی هستند می‌تواند مایه‌ی تسلّا و آرامش باشد. ... ملت ایران شجاعانه در مقابل جهالت و گمراهی آل سعود ایستاده و مواضع قرآنی و بر حق خود را، با افتخار و صریح بیان می کند و ملت ها و کشورهای دیگر نیز باید شجاعانه، گریبان سعودی ها را بگیرند.

(حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار خانواده شهدای منا)

 

 


 
 
عرفه، روز شناخت
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۱:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٦/٢۱
 

 روز عرفه، روز نیایش، فرصتی دوباره برای جاماندگان از شب‌های قدر است. در همین باره امام صادق علیه‌السلام فرمودنداگر شخصى گناهکار نتواند در شب‌هاى با برکت ماه رمضان به ویژه شب‌هاى قدر، خود را در معرض نسیم رحمت الهى قرار دهد و آمرزیده شود، او تا سال آینده بخشوده نمى‌شود، مگر اینکه عرفه را درک کند و از امتیازات آن روز بهره‌ گیرد.

 

به گفته امام سجاد علیه‌السلام در روز عرفه حتی برای کودکانی که در رحم مادر خود هستند نیز امید سعادت و خوشبختی می‌رود.در حدیث دیگری از پیامبر اسلام صلی‌الله علیه وآله نقل شده است که:(در میان گناهان، گناهانی است که جز در عرفات بخشیده نمی‌شوند.).


 
 
ازدواج آسان
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٩:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٦/۱۳
 

آغاز ماه سراسر شکوه ذیحجه با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا (س)، تجلی دیگری می‌یابد. ازدواجی که سادگی و صمیمیت طرفین، آن را به یک الگوی کامل برای نسل جوان مبدل می‌سازد. برخلاف مراسم‌هایی که کنون در کشور اسلامیمان برگزار می‌گردد، که صرف نظر از مخارجی که میهمانان صرفا جهت دیده شدن و ابراز خود، بر خویش تحمیل می‌کنند، خانواده عروس در تهیه جهیزیه و خانواده داماد در مهیاسازی مراسم عروسی، سعی در تدارک هرچه بیشتر و بالاتر از معیارهای معمول می‌نماید تا مراسم و جهیزیه‌ای به یادماندنی داشته باشد.


 
 
مواظب ایمیل اسپم های حاوی باج‌افزار باشید
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٩:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٦/۳
 

محققان امنیتی در مورد افزایش ایمیل‌ اسپم‌های حاوی یک نوع از Ransomware یا باج‌افزارهای خطرناک Locky به نام Zepto به کاربران  هشدار داده‌اند.

طبق اظهارات Warren Mercer، تیم Talos در شرکت سیسکو حدود ۱۳۷۳۱ ایمیل را در عرض چهار روز شناسایی نموده است که بیش از ۳۳۰۰ مورد آن از نمونه‌ها‌ی خاص و منحصر‌به‌فرد به شمار می‌رفتند. اکثر این ایمیل‌ها از یک شیوه مهندسی اجتماعیِ ساده استفاده نموده و از کاربر درخواست می‌نمایند تا فایل ضمیمه‌ (Attach) شده در ایمیل را باز کنند.