basijfasau - پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری دانشگاه فسا

 
صبری باید تا آرامشی زاید
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۱۱:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢۳
 

باسمه‌تعالی

"کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام"

خواهر گرامی، سرکار خانم دولتخواه، درگذشت همسر گرامیتان، جناب آقای مهندس رمضانی، چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست. این ماتم جانگداز را به جنابعالی و خانواده محترمتان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برایتان صبر و اجر و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات طلب می‌نماییم.

 


 
 
جدیت و تلاش در جوانی
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٦:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٢
 

در دوران جوانی (هجده سالگی) زمانی که خدمت پدر بزرگوار مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید جواد خامنه ای می رسیدم، از من موقعیت درسی ام را سؤال می کرد و سپس مکررا تاکید می کرد: که آقا سید حسین، خوب درست را بخوان و مثال می زد و می فرمود: ببین! آقا سید علی به زودی به مقام اجتهاد می رسد. از چیزهایی که به یاد دارم این است که مرحوم آقا سید هاشم میردامادی - پدربزرگ مادری مقام معظم رهبری - و مرحوم پدر مقام معظم رهبری عنایت خاصی به آقا داشتند و بارها شنیدم که می فرمودند: علی آقا آینده خوبی دارد; چرا که خیلی کنجکاو و پی گیر درس است، به استاد زیاد اشکال می کند و به مباحثه کردن علاقه دارد. تکیه کلام پدر مقام معظم رهبری این بود که (به زبان ترکی) می فرمود: علی پسرم! علی پسرم!
آقای سید حسین میردامادی (دایی مقام معظم رهبری - مشهد)

شورای همفکری


 
 
چرا حواسمان نیست؟
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۸:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱۳
 

بیان کوتاهی از مقام معظم رهبری پیرامون فضای مجازی، را اینجا ببینید.


 
 
مشکلات کشور با روحیه و تفکر انقلابی حل خواهد شد
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۸:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱۳
 

رهبر انقلاب اسلامی در روز دوازده آبان در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان با اشاره به مناسبت های تاریخی روز سیزدهم آبان، برجسته ترین آنها را حادثه تسخیر لانه جاسوسی دانستند و گفتند: این روز، در واقع روز جوانانِ مومن، انقلابی، شجاع، دلاور و مبتکر است که با اقدام خود در تسخیر لانه جاسوسی، دشمن را از هرگونه حرکت بازداشتند.

 


 
 
 
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٦:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٠
 

باسمه‌تعالی

اعضای شورای پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری با جناب آقای دکتر اژدری، رییس محترم دانشگاه فسا دیدار داشته‌اند، در این دیدار که در تاریخ 19 مهرماه انجام گرفت، دو طرف ضمن طرح اهداف پیش‌رو، بر لزوم هماهنگی در جهت پیش‌برد آن اهداف تأکید کردند. ضمنا  گزارشی از فعالیت یک‌سال گذشته پایگاه به حضور جناب آقای دکتر اژدری رسید.


 
 
باز هم بوی محرم آمد
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۱۱:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٢
 
 یا ابا عبدالله! ای برادر زینب!
 آن که می خندد، هنوز، مَقْتَل غیرت تو را نشنیده است! آن روز ـ در آن بی آبی ـ تو مگر چه گفتی، که تمام زالوها ـ به یکباره ـ بر سر خون تو، اتّفاق کردند؟!

 بگذار برای این زیباترین زخم های کائنات بمیرم! 
 
آغاز ترم پاییزه کلاس پیلاتس
نویسنده : طهماسبی - ساعت ۱٠:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٢
 

باسمه تعالی

به اطلاع خواهران محترم پایگاه مقاومت شهید دکتر شهریاری می‌رساند که ترم پاییزه کلاس پیلاتس، از روز شنبه 10 مهرماه آغاز شده است. سانس مربوط به خواهران محترم پایگاه،  ساعت 18:30 تا 19:30 می‌باشد. افراد متقاضی جدید می‌توانند هرچه سریعتر به سرکار خانم دولتخواه مراجعه نمایند.

امور بانوان


 
 
امنیت، زمینه‌ساز پیشرفت
نویسنده : طهماسبی - ساعت ٥:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۳
 

آن روزها نام و نان بهایی نداشت و آنچه میدان‌دار بود، قیام بود و عروج. آن روزها ماندن بی‌معنا بود و مردن در بستر، ننگی بزرگ. آن روزها شهادت، شاهراهی به وسعت افق داشت.

 


 
 
← صفحه بعد صفحه قبل →