حیات حیوانی

فیلم‌های پورنو و شبکه‌های مجازی: فیلم‌هایی که بازیگران آن، با جاذبه‌های کاذب سینمایی به درستی نقش خود را در تغییر ذائقه مخاطبان انجام می‌دهند. اما متأسفانه دیدن فیلم پورنو اولین قدم در راستای ارضای این میل است، پس از چندی نوجوان مخاطب(که هرروز این سن رو به کاهش است)، سعی در اجرای این آموخته برای رسیدن به احساس نمایش داده شده در این فیلم‌ها می‌نماید. حسی که هیچ‌گاه تجربه‌اش سیری‌پذیر نیست و مخاطب سعی در ایجاد موقعیت‌های جدید برای تجربه‌های جدید می‌نماید و در راستای سیر کردن این میل، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

ماهواره: محرم‌ترین هم‌نشین خانه‌های ما، شاید فیلم‌های پورنو یا عکس‌هایی که از طریق شبکه‌های مجازی یا از طرق مختلف به دست مخاطبان می‌رسد، مخفیانه کار خود را انجام می‌دهند. اما ماهواره و خانگی شدن و دیدن جمعی آن حیا و عفت را در خانه‌ها از بین برده‌است. دیدن دسته‌جمعی این تصاویر که روزبرز به‌صورت آشکار برهنگی و از آن بدتر فرهنگ برهنگی را بهتر و بیشتر ترویج می‌دهند، بدون ایجاد هیچ‌گونه حساسیتی بینندگان خود را آرام آرام به سمت هدف تعیین شده خود پیش می‌برد.

امروزه زنان تحت تأثیر آزادی تفهیم نشده که حجاب را مانع آن می‌بینند به کوچک‌ترین بهانه با آرایش‌های مبتذل و لباس‌های برهنه خود در کوچه و بازار رها شده‌اند، از آن طرف شبکه‌های اجتماعی با ارسال فیلم و عکس‌های موردنظر خود، جوانان و نوجوانان حریص را هرچه بیشتر به تجربه تجاوز ترغیب می‌کند(در چنین جامعه رو به اضمحلالی نه‌تنها این مسئله دامن‌گیر افراد مجرد شده‌است بلکه متأهلین نیز به دنبال رسیدن به ارضای بدون مرز خواسته‌هایشان تنوع طلب شده و رو به هرزه‌گی می‌روند، یکی از دلایل آمار بالای طلاق در زوج‌های ایرانی نیز به همین علت است)، که در این بین شاید بی‌دفاع‌ترین و دم دست‌ترین گزینه خردسالان باشند.

ما خود عوامل اضمحلال خود را دعوت کرده‌ایم و آن‌چنان آرام آرام غرق شدیم که فقط آگاهان این مسئله را متوجه شدند و هشدار دادند. متأسفانه تا جام زهر را ننوشیم به مسموم بودن آن ایمان نمی‌آوریم.

/ 0 نظر / 48 بازدید